Úvodní stránka » Diskografie » Unplugged 1

Unplugged 1

2CD se záznamem živého unplugged koncertu v Hudebním Bazaru dne 8.3.2003. I náš druhý ediční počin byl velmi dobrodružný. Chtěli jsme zachytit druhou tvář kapely a to akustickou formu koncertů. Jak se ukázalo, nebylo to bez problémů a celý projekt zůstal tak trochu na půli cesty.


I když dnes hodnotíme tento záznam spíše kladně a s nostalgií, byl ovlivněn několika negativními faktory, které jsme nedokázali překonat. Asi nejnepříjemnější byl fakt, že nahrávání se konalo 8.3.2009 v době chřipkové epidemie a oba zpěváci byli nemocní. V sále byly technické problémy s brumícím zeměním a ani volba nahrávání za plného provozu klubu, kdy lidé přicházeli, odcházeli, bavili se přímo pod pódiem, kde se nahrávalo, nebyla dobrá. Na druhou stranu, velmi profesionální práci odvedl tým zvukařů a techniků Českého Rozhlasu Ostrava v čele s Lubošem Výrkem, který koncert nahrával. Při mixáži se projevily všechny zmíněné problémy takže jsme opustili původní záměr vybrat povedené věci a udělat z nich CD a ponechali jsme záznam bez zásahů jako dokument onoho večera, což vydalo na 2CD s třiceti dvěmi písněmi a přátelé přiznejme si slovy klasika " kdo z vás to má...".Wink

Unplugged 1 - Unplugged 1.jpg (náhled)

 Fotogalerie se zobraí kliknutím na obrázek. 

 

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.

Novinky

25.9.2017

Kuželov Fest

Kuželove Fest, aneb jak jsme se stali hlavní hvězdou kuželovského festivalu.

19.12.2015

U Edisona

Rok 2016 a prvních 60 let Libora jsme zakončili hraním v restauraci U Edisona v Hrabůvce.

13.12.2015

Hospoda jménem Kýbl Krve

Takhle se jmenuje jedna písnička Roberta Křesťana, ale hlavně je to sympatická hospůdka ve Výškovicích se super majiteli a personálem.

archiv

Oblíbené odkazy