Úvodní stránka » Novinky » Štěpánská uchylka.

Štěpánská uchylka

Naše kapela vystoupila na akci nazvané Štěpánská uchylka. Ta se konala 26.12.2009 (jak jinak) v Restauraci U Chýlků (jak jinak). Vystoupilo sedm různých uskupení za značného zájmu posluchačů. Skupiny hrály "unplugged", tedy převážně na akustické nástroje.


Festival zahálila skupina Motýl Sussekivin a přítomní se shodli, že to byl jejich "životní" výkon. Nasledovali Emesis se svými léty prověřenými hity. Poté duo Ondra Trčálek + Viktor Dořičák zavzpomínalo dvěmi písněmi na skupinu Klamy Reklamy. 2nd Band trochu zatopil pod kotlem a rozproudil fanoušky zejména písněmi "Anděl větroplach", "Zahrádkáři" a "Černá dechovka". Nasledující Café Industrial předvedli, jako vždy, profesionální výkon s nezaměnitelnými písněmi na pomezí šansonu, jazzu a dalších vlivů. Vrcholem večera se ale stala světová premiéra skupiny s poměrně jednoduchým názvem NeoChessSunny Rock&Roll Band. Slavné pecky 50. a 60. let, skvěle zahrané a zazpívané, přmělo neomylně účastníky festivalu k tanci a tančili i ti, kteří nikdy netančí a ani to neumí. Závěr opět obstaral 2nd Band několika všeobecně známými hity.

Libor

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.

Novinky

25.9.2017

Kuželov Fest

Kuželove Fest, aneb jak jsme se stali hlavní hvězdou kuželovského festivalu.

19.12.2015

U Edisona

Rok 2016 a prvních 60 let Libora jsme zakončili hraním v restauraci U Edisona v Hrabůvce.

13.12.2015

Hospoda jménem Kýbl Krve

Takhle se jmenuje jedna písnička Roberta Křesťana, ale hlavně je to sympatická hospůdka ve Výškovicích se super majiteli a personálem.

archiv

Oblíbené odkazy