Úvodní stránka » Novinky » Májová uchylka

Májová uchylka

V sobotu dne 15.5.2010 jsme společně se Zpoceným vokem uspořádali májový dvojkoncertík ve velkém sále restaurace U Chýlků v Hrabůvce.


I přes velikou konkurenci v podobě finále fotbalové ligy a zápasu naší reprezentace se Švýcarskem na mistrovství světa v hokeji se sešla velice početná návštěva (přátelé, kamarádi, děkujeme za podporuUsmívající se!). Ohlasy byly vcelku pozitivní, takže spokojenost z obou koncertů určitě daleko větší, než z výsledků zmíněných sportovních utkání. Trápil nás sice celý večer zvuk, ale zvukař Luděk s tím hrdinně bojoval, co mu síly a nervy stačily. Zase se ukázalo, že tenhle sál není příliš nakloněn bigbítové aparatůře a svědčí spíše folku nebo unpluggovému hraní. Nicméně ani tyto technické problémy nezabránily skotačivé části publika si v průběhu večera pořádně zatancovat.

Dvojkoncert zahájil 2nd Band novinkou "Nad vodou", pokračoval osvědčenými bigbítovými peckami a celý koncert zakončil stylově písničkou Martina Klimánka "V jednou věhlasném lokále". Muzikanti tímto tak trochu reagovali na překvapivý dotaz hospodského impresária Zbyňka, zda nemají trému, když budou hrát v lepším podniku.Smějící se 

Druhou část dvojkoncertu obstaralo Zpocený voko, které se od posledního společného hraní až nevídaně rozrostlo a čítá dnes už sedm muzikantů. Druhá kytara, housle a saxofon určitě nejsou na škodu a dají ještě více vyniknout instrumentální dokonalosti jednotlivých muzikantů. Jirka Neduha jako správný frontman to už od začátku rozjel na plné pecky a nechyběly ani hity jako "Sliz z televiz" nebo "Cocain". 

Nakonec došlo i na zcela neplánované akustické kytarové jam session, které se přehouplo až do deštivé neděle.

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.

Novinky

25.9.2017

Kuželov Fest

Kuželove Fest, aneb jak jsme se stali hlavní hvězdou kuželovského festivalu.

19.12.2015

U Edisona

Rok 2016 a prvních 60 let Libora jsme zakončili hraním v restauraci U Edisona v Hrabůvce.

13.12.2015

Hospoda jménem Kýbl Krve

Takhle se jmenuje jedna písnička Roberta Křesťana, ale hlavně je to sympatická hospůdka ve Výškovicích se super majiteli a personálem.

archiv

Oblíbené odkazy