Úvodní stránka » Novinky » Májová uchylka

Májová uchylka

V sobotu dne 15.5.2010 jsme společně se Zpoceným vokem uspořádali májový dvojkoncertík ve velkém sále restaurace U Chýlků v Hrabůvce.


I přes velikou konkurenci v podobě finále fotbalové ligy a zápasu naší reprezentace se Švýcarskem na mistrovství světa v hokeji se sešla velice početná návštěva (přátelé, kamarádi, děkujeme za podporuUsmívající se!). Ohlasy byly vcelku pozitivní, takže spokojenost z obou koncertů určitě daleko větší, než z výsledků zmíněných sportovních utkání. Trápil nás sice celý večer zvuk, ale zvukař Luděk s tím hrdinně bojoval, co mu síly a nervy stačily. Zase se ukázalo, že tenhle sál není příliš nakloněn bigbítové aparatůře a svědčí spíše folku nebo unpluggovému hraní. Nicméně ani tyto technické problémy nezabránily skotačivé části publika si v průběhu večera pořádně zatancovat.

Dvojkoncert zahájil 2nd Band novinkou "Nad vodou", pokračoval osvědčenými bigbítovými peckami a celý koncert zakončil stylově písničkou Martina Klimánka "V jednou věhlasném lokále". Muzikanti tímto tak trochu reagovali na překvapivý dotaz hospodského impresária Zbyňka, zda nemají trému, když budou hrát v lepším podniku.Smějící se 

Druhou část dvojkoncertu obstaralo Zpocený voko, které se od posledního společného hraní až nevídaně rozrostlo a čítá dnes už sedm muzikantů. Druhá kytara, housle a saxofon určitě nejsou na škodu a dají ještě více vyniknout instrumentální dokonalosti jednotlivých muzikantů. Jirka Neduha jako správný frontman to už od začátku rozjel na plné pecky a nechyběly ani hity jako "Sliz z televiz" nebo "Cocain". 

Nakonec došlo i na zcela neplánované akustické kytarové jam session, které se přehouplo až do deštivé neděle.

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.

Novinky

12. 6. 2018

Jaro

2nd Band odehrál během měsíce a půl tři koncerty.

25. 9. 2017

Kuželov Fest

Kuželove Fest, aneb jak jsme se stali hlavní hvězdou kuželovského festivalu.

19. 12. 2015

U Edisona

Rok 2016 a prvních 60 let Libora jsme zakončili hraním v restauraci U Edisona v Hrabůvce.

archív

Oblíbené odkazy