Úvodní stránka » Novinky » 2nd Band na UCHYLKA FESTu

2nd Band na UCHYLKA FESTu 

V Restauraci U Chýlků proběhl 15.10.2010 2. ročník podzimního festivalu FEST UCHYLKA. Kromě  2nd Bandu zahrálo Café Industrial a Mendoš (Zdeněk Furmančík) se svým bandem.


Tak podzimni FEST UCHYLKA je za nami, zvolili zme šťastne oranžove zytřky a do Vanoc je enem kusek. Jaksi to utika. Ivoš bude mět 50, ja 55, kamoš Honza Šmuk 60 a ini na tym nesu lepši. To zas bude naročny konec roku. Bojim se, že mi jatra daju vypověď, bo měli s dalšima mojima organama poradu a jak jeden muž se nechali slyšet, že se přidaju k odborařum a budu stavkovat. No uvidime, v nejhoršim jim nedam nažrat a ono se to srovna. 

Tuž myslim, že to nebylo nejhorši, ale furt je o čim přemyšlat (fčil myslim  FEST UCHYLKA). Trochu mě žere (fšimnite se jak sem slušny a stačilo by enem vyměnit pismenko), že na tym našim festyvalu neni lepši atmosfera, tak s tym cosi musime zrobit, enem eště nevim co. Ono to neni jednoduche dat v jeden večer na jedno podium tři kapely, každa uplně jina a každa uchylka. To chce větši než male množstvi tolerance. Ale aji tak sem rad, že fšeci zahrali jak mohli a tak mi zavěrem dovolte abych poděkoval Café Industrial a Mendošovi s jeho bandem za pěkny večer.

Libor

Novinky

12. 6. 2018

Jaro

2nd Band odehrál během měsíce a půl tři koncerty.

25. 9. 2017

Kuželov Fest

Kuželove Fest, aneb jak jsme se stali hlavní hvězdou kuželovského festivalu.

19. 12. 2015

U Edisona

Rok 2016 a prvních 60 let Libora jsme zakončili hraním v restauraci U Edisona v Hrabůvce.

archív

Oblíbené odkazy